8.Sınıf LGS Din Kültürü Deneme Sınavı İndir PDF Ücretsiz 94 Soru - Din Kültürü Testleri

5 Mayıs 2020 Salı

8.Sınıf LGS Din Kültürü Deneme Sınavı İndir PDF Ücretsiz 94 Soru

8.sınıf din kültürü lgs deneme sınavları bir çok il tarafından paylaşıldı arkadaşlar. Bu deneme sınavlarını bir araya getirdim ve sizlerin daha kolay bir şekilde indirmesi için hazırladım.

Bazı iller yapmış oldukları çalışmalarda din kültürü test sorularına ya hiç yer vermemiş ya da çok az yer vermiş. Yayınlanan tüm illerin sınav soruları içerisinden sadece din kültürü sorularını seçtim ve sizler için hazırladım.

8.sınıf lgs din kültürü pdf deneme sınav sorularını indirmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. Deneme soruları pdf şeklinde hazırlanmıştır.

Ayrıca site içerisinde 8.sınıf din kültürü deneme sınavı indir şeklinde arama yaparak farklı denemelere de ulaşabilirsiniz. Denemeleri indirmek için sayfanın en sonuna gidiniz.

8.SINIF DİN KÜLTÜRÜ 1.ÜNİTE KADER İNANCI TESTİNİ AŞAĞIDA YER ALAN GÖRSELE TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ


8.SINIF DİN KÜLTÜRÜ LGS KONULU KİM MİLYONER OLMAK İSTER İSİMLİ OYUNU OYNAMAK İSTERSENİZ AŞAĞIDA YER ALAN GÖRSELE TIKLAYABİLİRSİNİZ


AŞAĞIDA YER ALAN RESME TIKLAYARAK 10 ADET DİN KÜLTÜRÜ DENEME SINAVINI ONLİNE BİR ŞEKİLDE GÖREBİLİRSİNİZ VE ÖĞRENCİLERİNİZE EBA ÜZERİNDEN GÖNDEREBİLİRSİNİZ


NOT: 94 soru ayrı ayrı illerin toplamıdır. TEK PDF şeklinde 94 soru yoktur arkadaşlar. Aşağıda yer alan illerin denemelerindeki soru sayısı toplam 94 tür.

Adana Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Aydın Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Denizli Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Edirne Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Erzurum Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

K.Maraş Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Kastamonu Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Malatya Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

2 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot