8.Sınıf Din Kültürü 4.Ünite Hz.Muhammed'in Örnekliği Test İndir PDF - Din Kültürü Testleri

5 Eylül 2020 Cumartesi

8.Sınıf Din Kültürü 4.Ünite Hz.Muhammed'in Örnekliği Test İndir PDF

8.sınıf pdf din kültürü testleri eklenmeye devam ediyor arkadaşlar. 8.sınıf din kültürü pdf deneme sınavları dışında kazanım testlerini de pdf olarak ekliyorum.

İlk olarak dinkulturutestleri.com/p/8-sinif-din-kulturu-denemeler bu adres içerisinde 8.sınıf din kültürü deneme sınavlarını pdf olarak indirebilirsiniz.

Din Kültürü Testleri sitemiz içerisinde 8.sınıf kazanım testlerini de pdf olarak bulabilirsiniz. Ayrıca dinkulturutestleri.com/p/8-sinif-din-kulturu-testleri adresi içerisinde online bir şekilde de kazanım testlerini öğrencileriniz ile birlikte canlı derslerde, okulda akıllı tahtalar da çözebilirsiniz. Hatta öğrencilerinize gönderebilir ve onların konu tekrarı yapmalarını da sağlayabilirsiniz.

8.Sınıf din kültürü 4.ünite testi

Sizler için hazırladım 4.ünite testi içerisinde 50 soru yer almaktadır. Zaman olmadığı için henüz cevap anahtarı eklenmemiştir. Benden önce cevap anahtarı hazırlayan bir hocam olursa iletişim kısmında bana gönderme şansı olursa çok sevinirim :) Zaman bulursam ben de cevap anahtarını ekleyip sizlerle paylaşacağım inşallah.

8.Sınıf Din Kültürü 4.Ünite Hz.Muhammed'in Örnekliği Testi İndir


İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Post Top Ad

Your Ad Spot