8.Sınıf LGS Din Kültürü Deneme Sınavı İndir PDF Ücretsiz 81 Soru - Din Kültürü Testleri

22 Mayıs 2020 Cuma

8.Sınıf LGS Din Kültürü Deneme Sınavı İndir PDF Ücretsiz 81 Soru

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çeşitli iller tarafından geçen günlerde 1000 soruluk çalışma soruları yayınlandı. Bu çalışma soruları içerisinden din kültürü sorularını seçtim ve toplamda 94 soruluk güzel bir test arşivi çıkmıştı.

Birinci 1000 soruluk çalışma soruları içerisinden derlenen 94 soruluk din kültürü deneme sınavını indirmek için dinkulturutestleri.com/2020/05/8-sinif-din-kulturu-deneme-sinavi-indir burada yer alan adresi kullanabilirsiniz. Bu soruları daha önce çözdürmeyen arkadaşlar varsa onlar için paylaşıyorum.  Daha önce bu soruları indiren arkadaşlar varsa bu soruları tekrar indirmelerine gerek yok. Bu arada bu 94 soruyu il il ayrı ayrı ekledim. Tek pdf değil yani bilginiz olsun.

İkinci 1000 soruluk çalışma soruları içerisinden ise toplam 81 soruluk din kültürü sorusu çıktı arkadaşlar. Bu soruları ise TEK PDF şeklinde yaptım. Lütfen yukarıdaki bağlantıda verdiğim 94 soruyla karıştırmayalım. 94 soruluk test soruları ayrı ayrı illere göre düzenlenip o şekilde paylaşılmıştr. 81 soruluk test soruları ise TEK PDF de hazırlanmıştır.

Ayrıca 8.sınıf din kültürü lgs deneme sınavları için farklı testler arıyorsanız dinkulturutestleri.com/p/8-sinif-din-kulturu-denemeler burada yer alan diğer denemeleri de bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Son olarak site içerisinde 8.sınıf din kültürü lgs deneme sınavı indir ya da 8.sınıf din kültürü pdf denemeler şeklinde aramalar yaparak yeni denemelere ulaşabilirsiniz.

İndirmede sorun yaşamamak için indir bağlantısına tıklayın. yeni bir sayfa açılır ve sayfa google drive sayfasıdır arkadaşlar. Hemen açılan sayfanın sağ üst köşesinde indirme butonuna tıklayarak din kültürü deneme sınavını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aynı şekilde cevap anahtarını da indirebilirsiniz. Denemeyi indirmeden de soruları kontrol edebilirsiniz.

81 Soruluk Din Kültürü Test Soruları İndir - Cevap Anahtarı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Post Top Ad

Your Ad Spot