8.Sınıf Din Kültürü 1.Dönem Genel Tekrar Testi İndir PDF - Din Kültürü Testleri

6 Aralık 2020 Pazar

8.Sınıf Din Kültürü 1.Dönem Genel Tekrar Testi İndir PDF

8.sınıf din kültürü testleri kategorisi için dinkulturutestleri.com/p/8-sinif-din-kulturu-testleri adresini ziyaret ederek daha çok pdf ve online din kültürü testlerine ulaşabilirsiniz.


Aşağıda yer alan 8.sınıf din kültürü 1.dönem genel tekrar test soruları genel olarak ilk 2 üniteden oluşturulmuştur. Kader inancı zekat ve sadaka konusu ile ilgili soruları aşağıda yer alan drive bağlantıları ile indirebilir ve EBA ile öğrencilerinize gönderebilirsiniz.


8.sınıf din kültürü genel tekrar test sorularını da aşağıda verilen bağlantı ile telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Sorular google drive a eklidir. İndir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranın sağ üst köşesinde yer alan indirme butonu ile testleri ve cevaplarını indirebilirsiniz.


NOT: İndirmede sorun yaşayan arkadaşlar instagram üzerinden iletişime geçebilirler. Test dışında doğru yanlış, eşleştirme, boşluk doldurma ve bulmaca etkinliği de bonus olarak eklenmiştir :)İNSTAGRAMDAN TAKİP ETMEK İÇİN AŞAĞIDA YER ALAN LOGOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ :)
din kültürü testleri instagram

8.Sınıf Din Kültürü 1.Ünite Genel Tekrar Testi İndir

İndir-Cevap Anahtarı

8.Sınıf Din Kültürü 1.Ünite Genel Tekrar Föyü İndir (Doğru Yanlış, Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Bulmaca)

İndir

10 yorum:

Post Top Ad

Your Ad Spot