8.Sınıf Din Kültürü LGS Deneme Testi Çöz-11 ( MEB ÖRNEK SORULAR) - Din Kültürü Testleri

25 Mayıs 2020 Pazartesi

8.Sınıf Din Kültürü LGS Deneme Testi Çöz-11 ( MEB ÖRNEK SORULAR)

8.sınıf din kültürü testleri ile sınav öncesi sizlere her zaman destek olmaya devam ediyorum arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi MEB tarafından her ay örnek sorular yayınlanıyor. Bu örnek soruları da online test hale getirerek sizlere sunmak istedim. Lütfen bu kısımda anlaşalım :) Bu test online yani pdf şeklinde bu sayfada bulamazsınız.

Testi öğrencilerine göndermek isteyen öğretmen arkadaşlar bağlantı linkini kopyalayarak öğrencilerine eba, whatsapp vb. yerlerden gönderebilirler. testi çözerken doğru olduğunu düşündüğünüz şıkkı seçiniz ve ardından cevapla butonu ile cevabını kontrol ediniz.

Eğer cevabınız doğru ise uyarı ekranını kapatarak diğer soruyu açabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde bir çok pdf din kültürü deneme sınavları da bulabilirsiniz. Özellikle din kültürü testleri indir ve 8.sınıf lgs din kültürü test indir şeklinde sayfada aramalar yaparak en yeni denemelere de ulaşabilirsiniz. bu test içerisinde yer alan sorular ekim ve kasım ayı örnek soruları içerisinden seçilerek hazırlanmıştır.

8.sınıf din kültürü testleri sayfasında yer alan testleri de mutlaka çözmenizde fayda var :) Son olarak 8.sınıf din kültürü deneme sınavları çöz bağlantısı içerisinde yer alan diğer denemeleri de mutlaka çözünüz ne kadar çok soru çözerseniz LGS sınavından o kadar yüksek puanlar alabilirsiniz.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot