8.Sınıf Din Kültürü LGS Deneme Testi Çöz-13 ( MEB ÖRNEK SORULAR) - Din Kültürü Testleri

25 Mayıs 2020 Pazartesi

8.Sınıf Din Kültürü LGS Deneme Testi Çöz-13 ( MEB ÖRNEK SORULAR)

8.sınıf meb din kültürü örnek soruları içerisinden arkadaşlar şubat ve mart aylarına ait denemeyi çözeceğiz.

Bildiğiniz gibi LGS sınavı öncesi örnek soruları çözmek çok önemli. Bundan dolayı sizlerin de LGS sınavı öncesi mutlaka örnek soruları çözmeniz gerekiyor. Daha önce ki yazılarımda ekim, kasım, aralık ve ocak aylarının da örnek sorularını bu şekilde online bir şekilde hazırlamış ve sizlere sunmuştum :)

PDF denemeler için dinkulturutestleri.com/p/8-sinif-din-kulturu-denemeler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Testi öğrencilerine göndermek isteyen öğretmen arkadaşlar bağlantı linkini kopyalayarak öğrencilerine eba, whatsapp vb. yerlerden gönderebilirler. testi çözerken doğru olduğunu düşündüğünüz şıkkı seçiniz ve ardından cevapla butonu ile cevabını kontrol ediniz.

Eğer cevabınız doğru ise uyarı ekranını kapatarak diğer soruyu açabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde bir çok pdf din kültürü deneme sınavları da bulabilirsiniz. Özellikle din kültürü testleri indir ve 8.sınıf lgs din kültürü test indir şeklinde sayfada aramalar yaparak en yeni denemelere de ulaşabilirsiniz.

8.sınıf din kültürü testleri sayfasında yer alan testleri de mutlaka çözmenizde fayda var :) Son olarak 8.sınıf din kültürü deneme sınavları çöz bağlantısı içerisinde yer alan diğer denemeleri de mutlaka çözünüz ne kadar çok soru çözerseniz LGS sınavından o kadar yüksek puanlar alabilirsiniz.
  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

5 yorum:

 1. Çok yardımcı oldu, teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. cevabı işaretledikten sonra cevap denen yer bastığında doğru olup olmadığını söylüyor 😊

   Sil
  2. zaten cevaplıyınca yukarıda doğru cevap veya yanlış cevap diyo

   Sil
 3. Güzel ellerinize sağlık

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot